Overall dimensions: width - 1.75 m, height - 0.65 m
Condition: used
More details — Hydrema PBH wheel
Danish
Danish
Information fra nuværende ejer:Genstanden virker, men har anmærkningerKendte anmærkninger og fejl:Brugsspor, ridser og rust forekommer
Fæste: Hydrema hurtigskifte
Læssehjælp med: Maskine
Volumen: 0,560m3
Dybde: 1,1 m
Fæste: Hydrema hurtigskifte
Læssehjælp med: Maskine
Volumen: 0,560m3
Dybde: 1,1 m