The ad Ford Focus hatchback for sale by auction has been sold and is not included in the search!
Similar ads
Sold
1/30
Description
Number of doors:
5
Overall dimensions:
4.45 m × 1.84 m × 1.46 m
Engine
Power:
125 HP (92 kW)
Fuel:
petrol
Gearbox
Type:
manual
Condition:
used
More details
Colour:
red
Repor, lacksläpp och bucklor förekommer Service:Service har genomförts de senaste 12 månaderna i egen regiServicebok:Ja, se bilder
Dragkrok: Kula
Ant. passagerare: 4
Antal nycklar: 2
Fordonsstatus: Påställd
Senaste godkända besiktning: 20240223
Besiktigad till och med: 20250430
Årsskatt: 976 kr
Årskatt betald t o m: 20250430
Fordonskategori EU: M1
Mönsterdjup: 6 mm
Max släpvagnsvikt: 1200 kg
Sommardäck